DÜĞÜNLER

Ömür Boyu Mutluluklar…

Bir düğünü daha da özel yapan detaylardır; işte bu yüzden, El Vino Hotel olarak hayatınızdaki bu en özel günün mükemmel olmasını sağlamak amacıyla size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Planlad
ığınız organizasyon ister geleneksel bir düğün, ister aile veya en yakın dostlarla yenen samimi bir yemek olsun; El Vino Hotel' i seçmekle en doğru başlangıcı yapmış oluyorsunuz. Herbiri profesyonel kaliteli personelimiz ile size unutamayacağınız bir organizasyon sunmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

ğün organizasyonunuza şehir ve ülke dışından gelen misafirleriniz için, butik otel oda ve suitlerimizin gereken konfor ve rahatlığı; ekibimizin de misafirperverliği sağlayacağından hiç kuşkunuz olmasın.

TOPLANTI VE DİĞER ORGANİZASYONLAR

El Vino Bodrum' da başarılı bir toplantı için toplantı gündeminizi belirleyin ve gerisini profesyonel ekibimize bırakın. Toplantı salonumuz grubunuza ve yapılacak toplantıya göre düzenlenir ve günün sonunda size sadece Şef' imizin grubunuz icin ozel olarak hazırladığı ikramların tadına varmak kalır...

Otelimizde ayr
ıca gruplara özel doğumgünü partileri, şarap geceleri, günlük tekne turları ve rehber eşliğinde geziler de düzenlenmektedir.